Неопитроид биоцид прав ПРО 100 г

Неопитроид биоцид прав ПРО 100 г
77,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
001097C
favorite_border

Опис на производот

Се применува за сузбивање на вошки, болви, стеници, мравки, лебарки и други инсекти во јавното здравство и ветерина во затворени простории.

Се применува директно, со рачно запрашување на површините на кои се задржуваат инсектите.

Производот има брз ефект на инсектите најчесто 1-2 дена зависно од количината на средството во просторот каде се задржуваат инсектите.

Пред употреба на средството задолжително прочитајте го упатството.

Пакување: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се