NERA KRITIS Baby Вода 1,5 л

NERA KRITIS Baby Вода 1,5 л
39,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043882C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

NERA KRITIS BABY - Вода

  • Од раѓање
  • Не е потребно превривање

Природна изворска вода погодна за подготовка на млеко за доенчиња, млечни кашички и чаеви, за гаснење на жед, за мешање на сокови за бебиња.

Веднаш по отворањето може да се употреби без превривање. По 24 часа од отворањето препорачуваме водата да се преврие пред да се употреби.

Пакување: 1,5 л.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се