NERA KRITIS Barbie Вода 0.38 л

NERA KRITIS Barbie voda 0,38 l
NERA KRITIS Barbie Вода 0.38 л
24,00 ден.
21,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051786C
favorite_border

Опис на производот

Barbie - Вода

  • Природна изворска вода - негазирана
  • Извор: Терисос од Белите Планини на Крит
  • Надморска височина: 2454 м
  • pH вредност: 8

Пакување: 0,38 л.

Содржина

Пакувањето е PET- соодветно за пакување на храна. Пакувањето е за еднократна употреба.

Рециклирајте после употреба.

Superior taste award: 2017; 2018; 2019.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се