NERA KRITIS Paw Patrol Вода, 0,3 л

NERA KRITIS Paw Patrol Вода, 0,3 л
24,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045717C
favorite_border

Опис на производот

Paw Patrol - Вода

  • Природна изворска вода - негазирана
  • Извор: Терисос од Белите Планини на Крит
  • Надморска височина: 2454 м
  • pH вредност:8

Пакување: 0,3 л

Содржина

Пакувањето е PET- соодветно за пакување на храна. Пакувањето е за еднократна употреба.

Рециклирајте после употреба.

Superior taste award: 2017; 2018; 2019.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се