NERA KRITIS Вода, 1,5 л

NERA KRITIS Вода, 1,5 л
33,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034672C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

NERA KRITIS- Вода

  • Природна изворска вода - негазирана
  • Извор: Терисос од Белите Планини на Крит
  • Надморска височина: 2454 м
  • pH вредност - 8

Пакување: 1,5 л.

Содржина

Пакувањето е PET- соодветно за пакување на храна. Пакувањето е за еднократна употреба.

Рециклирајте после употреба.

Superior taste award: 2017; 2018; 2019.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се