NESCAFE Classic Кафе кеса, 200 г

nescafe classic neskafe neskafe kafe
NESCAFE Classic Кафе кеса, 200 г
363,00 ден.
327,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043166C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Уживајте во NESCAFE Classic, богат и силен вкус. Започнете го Вашиот утрински ритуал со одличен вкус NESCAFE Classic. Нашите внимателно избрани зрна кафе се експертски испечени за да Ви го обезбедиме нашиот карактеристичен богат вкус и арома кои ги сакате.

Од 2010 год. NESCAFE обезбедува над 220 милиони растенија на кафе на земјоделците за кафе ширум светот, за навремено и квалитетно снабдување со кафе.

Пакување: 200 г.

Содржина

Приготвување: 1-2 лажички кафе, прелијте со 150 мл врела (незовриена вода). Додадете млеко или шеќер по желба.

Да се чува на суво и ладно место.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се