NESTLE Корнфлекс без глутен, 500 г

NESTLE Корнфлекс без глутен, 500 г
233,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000745C
favorite_border

Опис на производот

Вкусни крцкави снегулки од златна пченка за вкусен почеток на денот.

  • Без глутен
  • Со 5 витамини и железо
  • Кошер
  • Без вештачки бои и вкусови
  • Погоден за вегетаријанци

Пакување: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се