NESTLE Nescafe Кафе ванила 250 мл

NESTLE Nescafe Кафе ванила 250 мл
80,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051436C
NESCAFE CAFE VANILA 250ml (ALM1)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Вкусна ладна мешавина од кафе и млеко, збогатено со неодолив вкус на ванила. Вкусен начин да го подигнете нивото на енергија!

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се