NEUTROGENA Антибактериски крем за раце, 50 мл

NEUTROGENA Антибактериски крем за раце, 50 мл
297,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052092C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Навлажнувачки крем за раце, кој е комбинација на експертизата на норвешката формула за навлажнување на рацете и придобивките за хигиена на рацете.

Содржи глицерин добиен по природен пат, познат по своите својства за долготрајна хидратација. Со додаток на алкохол, нуди чувство на свежина и придонесува за хигиената на рацете.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: Alcohol Denat., Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Isohexadecane, Polysorbate 80, Sorbitan Oleate, Laureth-7, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Parfum [PR-0002339].

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се