NEUTROGENA Hydro Boost Крема за раце, 75 мл

NEUTROGENA Hydro Boost Крема за раце, 75 мл
268,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047706C
favorite_border

Опис на производот

Гел-кремот за раце ја спојува напредната технологија за хидратација на лицето со негата на рацете. Оваа освежувачка и ултралесна формула е дополнета со хијалуронска киселина, навлажнувач за нега на кожата со одлични карактеристики.

  • Ја навлажнува кожата и помага во задржувањето на влажноста на кожата, потребна за постојана хидратација
  • 24 часовна хидратација
  • Немасна текстура
  • Без парабени

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: Water, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Petrolatum, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Cetearyl Olivate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Olivate, Fragrance, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Blue 1.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се