NEUTROGENA Hydro Boost Мицеларна вода, 400 мл

NEUTROGENA Hydro Boost Мицеларна вода, 400 мл
472,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047703C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Мицеларна вода со тројно дејство, за подлабока хидратација. Единствена формула со додадена хијалуронска киселина и три вида мицеларни молекули што дејствуваат во синергија, за тројно дејство:

  • Ја отстранува шминката, дури и водоотпорна маскара
  • Ги отстранува нечистотиите и маснотијата
  • Го подобрува навлажнувањето на кожата

Толку делотворна, толку исклучително нежна што 94% од жените се согласуваат дека кожата им била длабински исчистена по употребата.

  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано - соодветно за чувствителна кожа
  • Без парабени, не ги затвара порите

Пакување: 400 мл

Содржина

Употреба: нанесете на памукче за лице и исчистете ги лицето и очите. Нема потреба од плакнење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се