NEUTROGENA Крем за раце без парфем 50 мл + 25 мл

NEUTROGENA Крем за раце без парфем 50 мл + 25 мл
224,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023208C
favorite_border

Опис на производот

  • Непосредно и трајно решение дури и за најсувата кожа
  • Формула богата со глицерин
  • Ја потхранува и штити екстремно сувата и испукана кожа на рацете

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се