NEUTROGENA Крема за раце со брза апсорпција 75 мл

NEUTROGENA Крема за раце со брза апсорпција 75 мл
224,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010904C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Крема за раце според норвешка формула, која брзо се впива.

Веднаш ги навлажнува рацете, по што кожата на рацете е мека и еластична. Поради лесната, немрсна текстура, кремот одма се впива во кожата и веднаш го чувствувате олеснувањето.

За мека и еластична кожа на рацете, без чувство на мрсни раце.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се