NEUTROGENA Лесен балсам за тело со брза апсорпција, 300 мл

Neutrogena Fast Absorbing light balm 300ml krema za telo so glicerin
NEUTROGENA Лесен балсам за тело со брза апсорпција, 300 мл
274,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
021930C
favorite_border

Опис на производот

Долготрајно навлажнување на кожата во форма на лесен крем што брзо се впива и благодарение на која Вашата кожа е мека и мазна. Норвешката формула помага кожата да остане навлажнета дури 24 часа.

  • Крем со немасна текстура кој брзо се впива во кожата без да се лепи
  • За нормална кожа
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 300 мл.

Мислења на потрошувачи

sanjaaaa83
5
Многу убава крема за тело, со секојдневно нанесување, кожата изгледа позатеганто, мазна и нежна, со пријатен мирис.. Ја препорачувам
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се