NEUTROGENA Освежителен гел со розев грејпфрут за ексфолијација, 150 мл

NEUTROGENA Освежителен гел со розев грејпфрут за ексфолијација, 150 мл
411,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047711C
favorite_border

Опис на производот

Овој пилинг гел за лице за секојдневна употреба содржи розов грејпфрут и витамин Ц, за почиста кожа и блескав тен.

Со природни зрнца за ексфолијација на кожата што ги одзатнуваат порите и формула што длабоко ја чисти кожата, измазнувајќи ја, без нејзино сушење.

Пакување: 150 мл.

Содржина

Употреба: нанесете еднаш дневно на влажно лице и убаво исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се