NEUTROGENA Освежителен гел со розев грејпфрут за миење лице, 200 мл

NEUTROGENA Освежителен гел со розев грејпфрут за миење лице, 200 мл
392,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047710C
favorite_border

Опис на производот

Овој освежувачки гел за миење лице за секојдневна употреба содржи розев грејпфрут и витамин Ц, за чиста кожа и блескав тен. Гелот нежно ја чисти кожата, воедно измазнувајќи ја, без нејзино сушење.

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Citrus Grandis Fruit Extract, Propylene Glycol, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol, Sulfonate, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium, Benzoate, Parfum, CI 16035, CI 60725.

Употреба: наутро и навечер нанесете на влажно лице.

Исплакнете убаво. Внимавајте да не дојде во контакт со очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се