NEUTROGENA Refreshingly Clear Сет - гел за миење лице 200 мл + крема за лице 50 мл

NEUTROGENA Refreshingly Clear Сет - гел за миење лице 200 мл + крема за лице 50 мл
711,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050000C
favorite_border

Опис на производот

Neutrogena Refreshingly Clear Сет - Нежно чистење и 24 часовна хидратација

  • NEUTROGENA Освежителен гел со розов грејпфрут за миење лице

Овој освежувачки гел за миење лице за секојдневна употреба содржи розов грејпфрут и витамин Ц, за чиста кожа и блескав тен. Гелот нежно ја чисти кожата, воедно измазнувајќи ја, без нејзино сушење.

Пакување: 200 мл

  • NEUTROGENA Освежителна навлажнувачка крема за лице

Крема за 24 часовна хидратација на кожата на лицето. Немасна формула која не ги затвара порите.

Пакување: 50 мл

Содржина

Употреба:

  • NEUTROGENA Освежителен гел со розов грејпфрут за миење лице

Наутро и навечер нанесете на влажно лице.

Исплакнете убаво. Внимавајте да не дојде во контакт со очите.

  • NEUTROGENA Освежителна навлажнувачка крема за лице

Нанесете на лицето и вратот наутро и навечер. Избегнувајте контакт со очи. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се