NEVA Melem Men Балсам за усни, 4.5 г

NEVA Melem Men Балсам за усни, 4.5 г
145,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050501C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Едноставно решение за модерни мажи и секојдневна заштита на усните од сонце, студ и ветер.

Создаден особено за испукани и иритирани усни со непосреден смирувачки и природен регенеративен ефект. Избраните состојки ги активираат и штитат еластичните влакна за да ја вратат мекоста и еластичноста на кожата.

Производот е дерматолошки тестиран.

Нето-тежина: 4.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се