NEVA Melem Заштитна крема, 35 мл

NEVA Melem Заштитна крема, 35 мл
290,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000780C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Заштитна крема со инстант хидратантен и омекнувачки ефект, ја прави кожата еластична и кадифена.

Природна заштитна крема за чувствителна кожа.

Пакување: 35 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се