NEVA Rosal Cherry Балсам за усни, цреши, 4.8 г

NEVA Rosal Cherry Балсам за усни, цреши, 4.8 г
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018868C
favorite_border

Опис на производот

Обезбедува нежна боја и неодолив сјај со сочно овошен вкус на цреша што трае на усните.

Исклучително хранлива и хидратантна формула со масло од кајсија, витамини А и Е, кои ќе ги направат вашите усни меки како кадифе, обезбедувајќи долготрајна интензивна нега и заштита.

Создадено за уживање во најдобрите бакнежи.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се