NEVA Rosal Coconut Балсам за усни - кокос, 4.8 г

NEVA Rosal Coconut Балсам за усни - кокос, 4.8 г
92,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050288C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Овозможува неодоливо кремаста пријатна нега на усните со совршена арома на кокос. Богатата формула со масло од семе од грозје, заедно со природни активни состојки, спречува сувост и ја зголемува отпорноста на усните кон неповолни надворешни фактори.

Меки, мазни и сјајни, усните ќе бидат подготвени за сочни тропски бакнежи.

Дерматолошки тестирано.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се