NEVA Rosal Фамилијарна крема 150 мл

NEVA Rosal Фамилијарна крема 150 мл
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006027C
favorite_border

Опис на производот

Универзална интензивна крема за сите типови на кожа.

Дерматолошки тестирано.

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се