NEVA Rosal Крема за раце со 5% уреа, 50 мл

NEVA Rosal Крема за раце со 5% уреа, 50 мл
117,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034745C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Богатата формула која интензивно ја регенерира и длабински ја храни сувата и испукана кожа на рацете. Уреата ја омекнува сувата кожа и и дава влажност, а бадемовото масло ја регенерира, храни и штити.

Без парабени.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: вода, глицерин, уреа, путер од бутиросперм, глицерил стеарат, парафин ликвидум, стеарил алкохол, цетил алкохол, натриум лактат, коко-каприлат/капрат, диметикон, алуминиум скроб Octenylsuccinarethru, цетил палмитат, цетеарил алкохол, млечна киселина, бензил алкохол, натриум хидроксид, парфем, калиум сорбат, натриум бензоат, цитронелол, алфа-изометил јонон, бензил салицилат, ксантанска гума, буметризол.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се