NEVA Rosal Крема за раце со маслиново масло, 75 мл

NEVA Rosal Крема за раце со маслиново масло, 75 мл
97,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034744C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Интензивна нега за многу сува кожа на рацете со маслиново масло, карите масло и шеа путер.

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: вода, цетеарил алкохол, глицерин, глицерил стеарат, парафин ликвидум, изопропил палмитат, цетеарт-20, цетеарт-12, цетил палмитат, путер бутироспермум парки, диметикон, парфем, олеа европаиланилхентит.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се