NEVA Rosal Strawberry Балсам за усни - јагода, 4.8 г

NEVA Rosal Strawberry Балсам за усни - јагода, 4.8 г
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037286C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Овозможува неодолив треперлив сјај со заводливата арома на миризливи јагоди. Хранлива и хидратантна формула со природно масло од јатка од кајсија која интензивно ги храни и штити усните од негативни надворешни фактори.

Заводливо сјајни, мазни и меки усни се најубави за бакнежи.

Дерматолошки тестирано.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се