NIMO Медицински термометар со инфрацрвени зраци

NIMO Медицински термометар со инфрацрвени зраци
1.259,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053605C
favorite_border

Опис на производот

Термометар со инфрацрвени зраци - Mодел HNK-TB-01 - СЕ 1984

Медицинско средство класа IIa

  • Мерење на телесна температура
  • Мерење на температура на предмет
  • Опција за ноќен режим
  • Меморија од 99 мерења
  • Аларм за треска
  • Позадинско светло
 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се