NIMO Рачна пумпа за измолзување

NIMO Рачна пумпа за измолзување
1.574,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053609C
favorite_border

Опис на производот

  • Manual Breast Pump - Мануелна пумпа за измолзување - Mодел HNK-SUTPUMP-MNL

Правилна позиција при употреба:

  1. Седете или стојте исправени
  2. Немојте да се наведнувате нанапред
  3. Немојте да се потпирате назад
  • BPA free
  • Ерогономски дизајн, едноставна употреба
  • Меко силиконско перниче за масажа за удобно измолзување

Пакувањето содржи: мануелна пумпа за измолзување, торбичка, цуцла за шише, заменски вентил за млеко, упатство за употреба, гаранција.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се