NIVEA 3 во 1 Шампон и гел за туширање за девојчиња, 250 мл

nivea kids 3 in 1 shower, shampoo & conditioner berry scent sampon shampon i gel za tusiranje za devojcinja deca zenski
NIVEA 3 во 1 Шампон и гел за туширање за девојчиња, 250 мл
268,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047683C
favorite_border

Опис на производот

Создадено за детската кожа!

Формулата со био алое вера нежно ги чисти и ги негува чувствителната детска кожа и коса. Блага формула со нежен допир. Нежната кремаста формула со био алое вера и камилица штити од појава на солзи и овозможува лесно расчешлување на косата.

  • Формулата не содржи сапуни
  • pH неутрална формула
  • Создадено во соработка со дерматолози и педијатри
  • Со мирис на бобинки

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се