NIVEA Baby Мицеларен гел за капење, 500 мл

NIVEA Baby Мицеларен гел за капење, 500 мл
339,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042261C
favorite_border

Опис на производот

Мицеларен гел за капење за секојдневно чистење на бебешката кожа.

  • Ја заштитува чувствителната кожа од сушење и иритации
  • Развиено во соработка со дерматолози и педијатри
  • 0% алкохол

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се