NIVEA Caring Moment Сет со гел за туширање и крем за тело

NIVEA Caring Moment Skin Care Collection set set od gel za tusiranje i krem za telo
NIVEA Caring Moment Сет со гел за туширање и крем за тело
647,00 ден.
582,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055874C
Online only
Акција само online 10.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Nivea Caring Moment Skin Care Collection Сетот содржи:

  • NIVEA Body Milk Smooth Sensation 5 во 1- Кремот за тело за сува кожа содржи NIVEA серум за интензивна хидратација и драгоцен шеа путер. Нежно се топи на кожата, правејќи ја мазна на допир и интензивно хидрирана во текот на 48 часа - по само едно нанесување. Делува во склад со микробиомот на кожата и така ја одржува неговата рамнотежа.

         Пакување: 250 мл.

  • NIVEA Creme Care Shower  - Хранлив гел за туширање за чувство на негувана кожа. Дозволете одбраните состојки од сината NIVEA крема да ја обноват вашата кожа, додека нежниот мирис да ги милува вашите сетила. Делува во рамнотежа со микробиомот на кожата. 100% климатски неутрализиран производ. Се врши компензација на емисиите на CO2 преку сертифицирани климатски проекти. Пакувањето е направено од 97% рециклирана пластика (со исклучок на капачето и налепницата).

         Пакување: 250 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се