NIVEA Creme Protect Гел за туширање со заштитно дејство, 250 мл

NIVEA Creme Protect Гел за туширање со заштитно дејство, 250 мл
237,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053842C
favorite_border

Опис на производот

Смирувачки гел за туширање со декспантенол, витамин Ц и Е и драгоцени масла кои ја штитат кожата од сушење. По користењето кожата е мазна и делува здраво.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се