NIVEA Creme Smooth Крем-гел за туширање 500 мл

NIVEA Creme Smooth Крем-гел за туширање 500 мл
359,00 ден.
323,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030015C
Online only
Акција само online 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Крем-гел за туширање збогатен со шеа путер, обезбедува интензивна хидратација на вашата кожа, оставајќи неодоливо еластична кожа

Пакување: 500 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се