NIVEA Deep Beat Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл

NIVEA Deep Beat Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл
240,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052747C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Сигурна 48 часовна антиперспирантна заштита што ја негува вашата кожа
  • За мажи

Нов, свеж, дрвенест мирис како екстензија на постоечката Nivea Deep линија која пружа 48 часовна заштита, освежува и ги буди сетилата.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: aqua, aluminum chlorohydrate, isoceteth-20, paraffinum liquidum, butylene glycol, glyceryl isostearate, laureth-7 citrate, parfum, palmitamidopropyltrimonium chloride, PEG-150 Distearate, propylene glycol, linalool, eraniol, benzyl alcohol, limonene, coumarin.

Употреба: да не се нанесува на иритирана или разранета кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се