NIVEA Energy Мицеларна вода за сите типови кожа, 400 мл

NIVEA Energy Мицеларна вода за сите типови кожа, 400 мл
331,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052407C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Energy мицеларна вода со 3 антиоксиданси: витамин Ц, витамин Б3 и брусница
  • Нежно и длабинско чистење на кожата која може да дише
  • Овозможува ефикасно отстранување на шминката
  • Добивате ревитализирана кожа, полна со енергија
  • Веганска формула, без животинско потекло

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: aqua, poloxamer 124, sodium ascorbyl phosphate, niacinamide, vaccinium macrocarpon fruit juice, citrus limon juice, ascorbic acid, sodium hyaluronate, glycerin, decyl glucoside, sodium cocoamphoacetate, sodium chloride, citric acid, maltodextrin, 1,2-hexanediol, trisodium edta, sodium benzoate, potassium sorbate, phenoxyethanol, BHT.

Употреба: нежно избришете го лицето, очите и усните со натопен тупфер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се