NIVEA Family Care Универзална хидратантна крема, 450 мл

NIVEA Family Care Универзална хидратантна крема, 450 мл
671,00 ден.
604,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053728C
Online only
Акција само online 10.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Збогатена со 100% природно бадемово масло
  • Лесно се нанесува
  • За деца над 3 години и возрасни
  • Дерматолошки тестирано
  • Веган формула
  • За лице, тело и раце

Формулата за ублажување на сувоста на кожата со состав кој е pH неутрален, има нежен мирис кој е погоден за чувствителна кожа. На кожата и пружа 24 часовна хидратација.

Пакување: 450 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се