NIVEA Fresh&Pure Влажни марамчиња, 3+1 гратис по 63 парчиња

NIVEA Fresh&Pure Влажни марамчиња, 3+1 гратис по 63 парчиња
692,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051458C
favorite_border

Опис на производот

Влажните марамчиња нежно ја чистат бебешката кожа како со чиста вода, одржувајќи го нејзиниот природен заштитен слој.

  • Формулата е на база на чиста вода и алое вера
  • Ја одржуваат природната pH вредност на кожата

Пакување: 4 пакувања по 63 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се