NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Volume Ноќен крем против стареење 50 мл

NIVEA Hyaluron Cellular Filler + Volume Ноќен крем против стареење 50 мл
1.198,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044534C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Ноќен крем против стареење со хијалуронска киселина
  • Формула која ги активира клетките на кожата, да создаваат хијалуронска киселина и колаген

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се