NIVEA Hydra Skin Дневна крема за лице 50 мл

NIVEA Hydra Skin Дневна крема за лице 50 мл
672,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050661C
favorite_border

Опис на производот

Иновативна формула која е збогатена со чиста хијалуронска киселина, која ја поттикнува кожата да создава сопствена хијалуронска киселина.

  • Освежувачки дневен крем
  • Докажани резултати
  • 72 часа хидратација
  • Мазно чувство на кожата
  • Сјаен тен
  • Без масни траги
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 50 мл

Содржина

Употреба: нанесете секое утро на исчистено лице и врат.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се