NIVEA Hydra Skin Гел за чистење лице, 150 мл

NIVEA Hydra Skin effect micellar water wash gel pure hyaluron 400ml, micelaren gel za cistenje lice
NIVEA Hydra Skin Гел за чистење лице, 150 мл
262,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051252C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Мицеларен гел за чистење лице со чист хијалурон. Благо, но ефикасно ги отстранува нечистотиите и шминката, при тоа не сушејќи ја кожата. Ја освежува и хидрира кожата. Ја прави мека и цврста. Ја чисти кожата и и дава здрав изглед.

  • Производот е погоден за сите типови на кожа
  • Дерматолошки потврдено

Пакување: 150 мл

Содржина

Употреба: да се нанесе на лице и да се масира со кружни движења, избегнувајќи го пределот околу очите, а потоа темелно да се измие со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се