NIVEA Hydra Skin Мицеларна вода, 400 мл

NIVEA 94058 Hydra Skin all in micellar water  with pure hyaluronic acid Micelarna voda 400ml
NIVEA Hydra Skin Мицеларна вода, 400 мл
350,00 ден.
315,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051251C
Online only
Акција само online 10.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

All-In-1 Мицеларна вода за чистење лице - формула со чист хијалурон и мицеларна технологија.

  • Ја отстранува шминката и нечистотиите
  • Ја хидрира кожата
  • Дава чувство на свежина
  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано

Пакување: 400 мл.

Содржина

Употреба: да се нанесе на памукче за лице и нежно да се исчисти лицето. Да не се измива.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се