NIVEA Men Active Energy Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл

Nivea Men Active Energy Antiperspirant Deodorant Roll-on rolon za mazi
NIVEA Men Active Energy Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл
255,00 ден.
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051249C
Online only
Акција 01.04-30.04.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Сигурна 48 часа антиперспирантна заштита што ја негува вашата кожа
  • За мажи

Пакување: 50 мл.

Содржина

Состав: aqua, aluminum chlorohydrate, isoceteth-20, paraffinum liquidum, butylene glycol, glyceryl isostearate, laureth-7 citrate, parfum, palmitamidopropyltrimonium chloride, PEG-150 Distearate, propylene glycol, linalool, eraniol, benzyl alcohol, limonene, coumarin.

Употреба: да не се нанесува на иритирана или разранета кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се