NIVEA Men Deep Clean Гел за туширање, за мажи, 500 мл

NIVEA Men Deep Clean Гел за туширање, за мажи, 500 мл
339,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042271C
favorite_border

Опис на производот

Иновативната формула со микрочестички од природна глина, ги впива нечистотиите и длабински ја чисти и освежува кожата. Ефикасниот, но благ гел збогатен со дрвенеста мирисна нота се претвора во бела пена што ја негува кожата и дава чувство на свежина.

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, parfum, kaolin, glycerin, citric acid, sodium chloride, PEG-40 hydrogenated castor oil, acrylates copolymer, PEG-3 distearate.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се