NIVEA Men Deep Гел за бричење, 200 мл

NIVEA Men Deep clean shaving gel gel za bricenje za mazi
NIVEA Men Deep Гел за бричење, 200 мл
294,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042263C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Формулата со црн јаглен ја заштитува Вашата кожа, овозможувајќи мазно лизгање на бричот
  • Иновативната формулација со црн јаглен делува ефикасно против бактериите, ја штити кожата од исеченици и овозможува непречено бричење

Пакување: 200 мл

Содржина

Предупредување:

Шишето е под притисок. Производот може да пукне поради изложеност на високи температури. Да се ​​чува подалеку од топлина, жешки предмети, искри, отворен пламен и други запалливи извори. Не го дупнувајте и не го палете шишето, дури и кога е празно. Да се чува вон дофат на деца. 4% од содржината во шишето се запалливи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се