NIVEA Men Deep Лосион за после бричење, 100 мл

NIVEA Men Deep Лосион за после бричење, 100 мл
516,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042712C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Формула со антибактериски својства која помага во опоравување на кожата од иритации предизвикани од бричењето, оставајќи само чувство на чиста кожа.

Дерматолошки тестиран производ.

Пакување: 100 мл

Содржина

Внимание: да се избегнува делот околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се