NIVEA Men Power Шампон против првут за мажи, 250 мл

Nivea shampoo power anti dandruff  men sampon za mazi protiv prvut perut
NIVEA Men Power Шампон против првут за мажи, 250 мл
236,00 ден.
212,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015246C
Online only
Акција само online 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Шампон против првут за јака коса за мажи.

Ефикасна контрола на првутот, спречува и до 100% од првутот и ја спречува неговата повторна појава (со редовна употреба). Делува уште после првата употреба. Јака коса од самиот корен.

Пакување: 250 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се