NIVEA Men Power Шампон против првут за мажи, 250 мл

Nivea shampoo power anti dandruff  men sampon za mazi protiv prvut perut
NIVEA Men Power Шампон против првут за мажи, 250 мл
236,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015246C
favorite_border

Опис на производот

Шампон против првут за јака коса за мажи.

Ефикасна контрола на првутот, спречува и до 100% од првутот и ја спречува неговата повторна појава (со редовна употреба). Делува уште после првата употреба. Јака коса од самиот корен.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се