NIVEA Men Protect&Care Двофазен лосион за после бричење, 100 мл

NIVEA Men Protect&Care Двофазен лосион за после бричење, 100 мл
516,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039292C
favorite_border

Опис на производот

Формулата со провитамин Б5 ја негува кожата, давајќи исклучително ефикасна заштита после бричење. Формулата ги комбинира освежувачкиот ефект на лосионот и состојките за заштита.

  • Дерматолошки е докажано дека им одговара на мажите со чувствителна кожа

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: aqua, glycerin, isopropyl palmitate, chamomilla recutita flower extract, bisabolol, tocopheryl acetate, tocopherol, fucus vesiculosus extract, menthoxypropanediol, glycine soja oil, tapioca starch, triceteareth-4 phosphate, sodium carbomer, caprylic/capric triglyceride, phenoxyethanol, piroctone olamine, BHT, linalool, limonene, geraniol, parfum.

Внимание: да се избегнува делот околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се