NIVEA Men Rock Salts Гел за туширање, 500 мл

NIVEA Men Rock Salts Гел за туширање, 500 мл
339,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042270C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Уникатната формула на гел за туширање со камени соли, користи мелени камени соли за темелно да ја исчисти вашата кожа од сите остатоци, а сепак да биде нежна кон кожата
  • Ефективниот, но сепак благ гел со машки освежителен мирис се трансформира во бела негувачка пена, оставајќи ја вашата кожа да се чувствува ревитализирана и негувана
  • Погоден за секојдневна употреба

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се