NIVEA Men Sensitive Гел за туширање за мажи, 3 во 1, 500 мл

Nivea Men Sensitive 3 in 1, Shower Gel 500 ml gel za tusiranje za mazi
NIVEA Men Sensitive Гел за туширање за мажи, 3 во 1, 500 мл
359,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055352C
favorite_border

Опис на производот

Nivea Men Sensitive Гел за туширање за мажи 3 во 1

  • За тело, лице и коса
  • Со екстракт од бамбус
  • Ја чисти кожата штитејки ја од сушење
  • Ја мие косата
  • 99% биоразградлива формула (според ОЕЦД или слични методи)
  • Да се избегнува контакт со очи
  • Пакувањето е направено од 97% рециклиран материјал, со исклучок на налепницата и капачето

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: Myreth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Decyl Glucoside, Glycerin, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Sodium Chloride, Citric Acid, Laureth-4, Tocopherol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Parfum.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се