NIVEA Men Sensitive Pro Ultra Calming Пена за бричење, 200 мл

NIVEA Men Sensitive Pro Ultra Calming Пена за бричење, 200 мл
292,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052247C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Пена за бричење со 100% органско масло од семе од коноп и витамин Е.

Резултат:

  • Совршено мазно бричење уште со првиот потег
  • За моментално пријатно чувство и здрав изглед на кожата

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба:

Убаво протресете пред упореба, амбалажата држете ја исправено. Нанесете со масажа директно на мокро лице.

Дерматолошки тестиран производ одобрен од мажите со чувствителна кожа.

Внимание: амбалажата е под притисок. Може да експлодира на високи температури. Да се чува подалеку од извори на топлина и други запаливи изори. Да не се пуши. Да не се продупчува и да не се гори дури и кога е празна. Да се чува подалеку од сончеви зраци и температура над 50°С. Да се чува вон дофат на деца. 4% од масата на содржината се запаливи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се